Polska Szkoła im. Świętego Bernarda w High Wycombe

High Wycombe, 20 Maja 2017

Drodzy Rodzice ,
Kolejny rok szkolny juz prawie za nami:( Przed nami wakacje i zasluzony odpoczynek.
Zakonczenie odbedzie sie 24 czerwca 2017 o godzinie 9.30.
W tym roku, z powodow lokalowo-technicznych ograniczy sie do: rozdania swiadectw, nagrod oraz skromnego poczestunku, o zorganizowanie ktorego, prosimy Was, Drodzy Rodzice.
Rozpoczniemy, tradycyjnie modlitwa, w glownym budynku szkoly. Potem kazda nauczycielka zabierze swoich uczniow do klasy (rodzice rowniez mile widziani) i rozda swiadectwa.
Tych z Panstwa, ktorzy zdecyduja sie zaangazowac w przygotowanie poczestunku poprosimy o ustawienie wszystkiego na sali jadalnej. O 10.00 nauczycielki przyprowadza uczniow do jadalni, gdzie odbedzie sie uroczyste rozdanie nagrod, poczestunkiem zakonczymy.
Kolejna, wazna sprawa to, zajecia 17 czerwca, ktore z powodu rady pedagogicznej beda trwaly od 9.30 do 11.00.
Konczac, pragne podziekowac wszystkim, Dzieciom – za wytrwalosc, sumiennosc
i zainteresowanie, Nauczycielom – za poswiecony czas, uwage i zaangazowanie, Rodzicom – za kultywowanie jtradycji jezyka polskiego w swoich domach, pomoc i ofiarnosc.
Niech nadchodzace wakacje przyniosa nam duzo slonca, radosci, wypoczynku a gimnazjalisci i maturzysci same piatki z egzaminow;)
Trzymam kciuki i skladam wyrazy szacunku
Dyrekcja Szkoly